| Sasha2809 a întrebat:

Bună happy. Am și eu o intrebare. straight face Acum 2 zile mi-am activat opțiunea Xpand (COSMOTE). Și opțiunea are : 3000 de minute/SMS; 75 minute/sms naționale si 75 MB trafic de internet happy. Am un LG KP 502 și am încercat să mă conectez la internet, dar nu merge. sad Cei care vă pricepeți la telefoane, în special la LG KP 502, vă rog să-mi spuneți cum să fac pentru a mă putea conecta. puppy dog eyes
Mulțumesc.
Aa. Cel mai explicit răspuns primește FUNDĂĂĂĂĂĂĂ!hee hee. big grin

2 răspunsuri:
| Squab a răspuns:

Same problem... diffrent phone! Parametrii generali pentru configurarea telefonului mobil (accesând Internetul de pe telefonul mobil, cu un software specific)

APN (Access Point Name): internet
Nume utilizator: nu se completează
Parola: nu se completează
Pagina de start: http://www.cosmote.ro/ro/html/internet.htm
Când se face conectarea la Internet direct de pe telefon nu este nevoie să se seteze număr de dial-up.

| Squab a răspuns:

Parametrii generali pentru configurarea telefonului mobil (accesând Internetul de pe telefonul mobil, cu un software specific)

APN (Access Point Name): internet
Nume utilizator: nu se completează
Parola: nu se completează
Pagina de start: http://www.cosmote.ro/ro/html/internet.htm
Când se face conectarea la Internet direct de pe telefon nu este nevoie să se seteze număr de dial-up.