| Any_2336 a întrebat:

Tocmai ce mi-am activat extraoptiunea cosmote;
75 minute naţionale şi internaţionale
75 MB trafic de date
75 SMS-uri naţionale
3000 minute/SMS-uri în Cosmote sau minute în Romtelecom fix se numeste xpand. am un Nokia C3 si nu ma pot conecta la internet am facut ce mi s-a zis in mesaje dar... nu merge. Dau funda help please si vot!

4 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Suna la cei de la Cosmote si spune-le ca ai un telefon la care nu poti sa te conectezi pe internet si spune-le sa retraga mb pe internet....sau daca mai ai vreun telefon pe acasa la care te poti conecta pe net poti incerca sa bagi cartela pe care o ai in acel telefon. Sper ca te-am ajutat! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall prietene am si eu un Nokia c3 daca vrei setarile telefonului trimete sms gratuit la 6381 fara text si le vrei primi, atentie daca nu mai ai MB nu mai poti naviga pe internet la cosmote ti se termina MB-ul chiar daca nu descarci.si esti taxat cu 1MB pentru orice unitate de date descarcata.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Extraoptiunea xpand poftim si site sa te convingi http://www.cosmote.ro/......ntent.aspx

| InvisibleTouch a răspuns:

Cel mai sigur este sa suni la relatii cu clientii, le spui ce problema ai si te vor ajuta cei de acolo. Eu am avut problema cu un LG optimus sol si mi-au trimit setarile pe mail pentru ca nu mergea prin sms. A functionat happy Daca nu rezolvi la tel atunci sa mergi la o reprezentanta happy