| TaraIdk a întrebat:

Buna.
Am imprimanta Xerox WorkCentre 3025 si nu stiu ce se intampla pentru ca o conectez la laptop si in loc sa imi printeze documentul cerut, printeaza ceva de acum cateva luni.
Selectez preferințele documentului, apas printare, si nu se intampla nimic. Apoi cand apas butonul "OK" de la imprimanta, imediat dupa ce am dat click pe documentul dorit, imi printeaza ceva vechi.
Mentionez ca am windows 10 pe laptop daca are vreo importanță. Astept sfaturi, cat mai repede, va rog.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"in loc sa imi printeze documentul cerut, printeaza ceva de acum cateva luni"

e un "job" intrerupt și neanulat. De vf. "coada de imprimare" și ștearsă

| TaraIdk explică (pentru sierra1):

Am sters-o, dar se intampla acelasi lucru in continuare.

| Feri5 a răspuns:

Se întâmplă pentru că ai documente în coada imprimantei. Așteaptă să-ți scoată pe cele vechi și mai încearcă. Dacă nu, nu-o la un service, poate o fi înnebunit laughing