| daisy22 a întrebat:

Am incarcat niste fografii pe facebook, insa prietenilor mei nu le apare pe perete.Cum sa seteaza?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Intra in setari(rozeta din dreapta/setari) apoi in stanga la "confidentialitate".La "editeaza"(in dreapta) si "public".De acolo setezi ce doresti in cazul tau "prieteni" apoi "inchide si gata. thumbs up

| LTAA a răspuns:

Asigura-te ca postarile tale sunt setate pe "Public" si ca prietenii nu te-au debifat la notificari.

| Adelin89 a răspuns:

Ai setarile facute sa nu le vizualizeze nimeni, decat tu probabil...