| JustLauren a întrebat:

Buna:*

am instalat de curand metin 2 si cand am vrut sa ma joc... mi-a aparut ceva de genul asta:sorry, but your sistem don't support 3D gramphics...
am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez din nou... dar nu mergecrying

ce as putea sa fac ca sa ma pot juca metin 2? ce program mi-ar trebui?

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

"your sistem don't support 3D gramphics" = placa video nu indeplineste cerintele jocului.

| CM7YRE a răspuns:

Depinde ce sistem de operare ai, windows 7 sau vista, iti trebuie xp ca sa-l joci, daca ai ceva diferit de xp baga-ti xp, daca nu fa rost de-un metin care merge pe sistemul tau de operarewinking

| vlad_4949 a răspuns:

Downloadeaza software sau webplayer mie imi marge metin tie nu-ti merge ca nai programe 3d incearca sa gasesti sper ca ti-am dat raspunsuri utile

| Brunette159 a răspuns:

Inseamna ca placa ta video nu rezista la jocuri de genu` ala asa mi se intampla si mie eu cred ca ar trebui sa consulti un specialist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tr sa te stradusiesti care metin dac e metin 2.ro dai acolo descarca apoi iti da ceva in care iti scrii contul si parola dar tr sa ai uindous profesional sau windous XP. Cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema este ca nu ai placa video instalata laughing sau o ai prea mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceaiasi problema am placa video de 512 ce are?crying((angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce l-ai instalat dai pa cont nou si iti faci un cont iti pui adresa de id sidupa in continuare pui @yahoo.ropui un nume si o parola dupa ce l-ai trimis te uiti la imieiluri si gasesti un nume cu metin2 dai pa el dei mai jos si apare ceva in genul asta dai pa el si iesi din fereastra noua care iti apare iesi si din fereastra acea su pornesti metinul iti scrii numele pe care tilai spus si cu parola a da cand iti faci contul nou este acolo o casuta care trebuie bifata obifazi inainte sa trimiti meilur pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sii mie tot la felllllllllllllllllllllllllllllllll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul ai putea sati ei altu.
si eu fac asa cand nu merge un metin imi eau altu din top100 metin2.

| monicalina a răspuns:

Da si eu am aceiasi problema...@@@