| VORTEX a întrebat:

am ipod touch si in itunes pe langa aplicatii, melodii si celelalte, exista si asa numitul spatiu "others", odata a fost de 500 Mb iar acum e de 770. Ce este acel "others" si cum as putea sa sterg acea memorie ocupata degeaba?

1 răspuns:
| se7en1 a răspuns:

Acel "others" vine din limba engleza si in traducere inseamna "altele" nu stiu daca va merge dar da un click pe el si apasa tasta "delete" daca nu dai click dreapta pe el si delete, oricum poate sa scrie si 5gb ca el nu consuma este echivalentu la toate melodiile bagate.