| zooooza a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare si raspunsul primit nu a fost de mare ajutor.deci reformulez:
folosesc Google Chrome si nu stiu ce se intampla dar toate paginile pe care vreau sa le deschid sunt in franceza.
Mentionez ca inainte paginile imi apareau in romana si engleza.

Va roooooooooog! Cine poate sa imi spuna pasii pentru a rezolva aceasta problema cat mai explicit?

Răspuns Câştigător
| Xname a răspuns:

Da-i pe cheia din dreapta, optiuni, in culise, continut web, setari font si limba si schimbi limbile acolo. succes!

2 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Pai...batting eyelashesintri pe google ghrom si in dreapta scrie instrumente lingvistice. dai click si iti alegi limba dorita de la limba meahappy sper ca ti-am fost de ajutor:* funditaaaapuppy dog eyes?

| ThinkPinkBb a răspuns:

Dai click dreapta si trebuie sa scrie acolo "traduceti in romana"
sper ca te-am ajutatwinking