| Consumptive a întrebat:

Am Mozilla Firefox si cand vreau sa vad de ex. un serial trebuie sa astept 2 minute ca sa se incarce 50 de secunde din episod.In total stau cel putin 60 de minute pentru episodul care are doar 40 de minute.
Cum pot face sa mearga mai repede? Am sters poze, filme, jocuri, fisiere temporare crezand ca e din cauza ca am prea multe fisiere si nimic.
Pana acum 4 saptamani mergea bine si in timpul asta nu am mai downloadat nimic, iar acum nu stiu ce are.
HELP! Dau fundita!(sper ca am explicat cat de cat bine )

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Ai viteza de net prea slaba sau calculatorul tau merge greu, dezinstaleaza programe, vezi daca ai instalate driverele, antivirusul poate sa iti faca sa iti mearga greu din cauza ca scaneaza mereu, oprestel, sau inchidel sau poate ai virusi, scaneaza intregul calculator cu un antivirus bun (bitdefender, kaspersky, nod32).

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Eu spun ca e viteza internetului, sau, e versiunea mozillei prea veche.
Incearca sa downloadezi si sa instalezi ultima versiune aparuta firefox : http://www.mozilla-europe.org/ro/firefox/
Vezi daca viteza internetului este aceeasi.
Bafta!

| Diana_1599 a răspuns:

Incearca alt broser. google chrome se zice ca e al doile dupa mozzila.si daca iti merge la fel atunci ori e placa video ori e internetul.