| MaximClaudiu a întrebat:

am nevoie de ajutor.
Am o tableta vonino primus qs si am pus-o la incarcat c-am 6-7 ore, cand normal ea se incarca in 4 si acuma nu se mai deschide deloc.
s-o fi ars bateria sau ceva de genul?
va rog spuneti-mi ce sa fac

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Undeva pe cantul tabletei trebuie sa ai un orificiu mic unde scrie "Reset".Cu o scobitoare de dinti bagata in acel orificiu, apasa o data, si daca nu reporneste automat, apasa pe butonul de pornire.Astept sa vad daca a functionat.

| MaximClaudiu explică (pentru MskDesign):

Merci de raspuns, dar am incercat asta ieri, si o mers
deci merci oricum

| MskDesign a răspuns (pentru MaximClaudiu):

Ma bucur, data viitoare ai mai mare grijahappy

8 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Mai insista, tine apasat pe butonul power, incearca de mai multe ori.Am patit si eu asa tot cu o tableta de la vonino

| MaximClaudiu explică (pentru мαяdυк):

Tot de la incarcare?

| мαяdυк a răspuns (pentru MaximClaudiu):

Da..si era o tableta mai slaba ca a ta, otis s.

| MaximClaudiu explică (pentru мαяdυк):

Sincer sa fiu...ti-am ascultat sfatul, dar tot apas de jumate de ora si nu se intampla nimic

| мαяdυк a răspuns (pentru MaximClaudiu):

La mine a mers. daca e in garantie o duci la reparat si gata big grin

| MaximClaudiu explică (pentru мαяdυк):

Stiu de garantie, dar parca nu as folosio doar pentru asta.
merci mult oricum