| Ionelutzaa a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am un telefon Evolio Onix si nu pot sa-mi mai salvez nici macar o aplicatie. Am un card de 2GB. Si nu e plin, imi spune ca mai am spatiu. Vreo 300 si ceva de MB. Am facut si setarile pentru stocare in card, dar degeaba. Mai mult de 400 poze nu am si nici mai mult de 30 de melodii. Totudi ar trebui sa mearga, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| catwomen69 a răspuns:

Bună. Da, teoretic ar trebui să meargă. Fii atentă la cât memorie a telefonului este ocupată și apoi la câtă memorie RAM consumă telefonul. Dacă nu reușești, te sfătuiesc să îți salvezi undeva pozele și muzica și să îi dai o resetare la setările din fabrică și recomandat este și la cardul de memorie. Baftă!