| alex10Gtgta a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor pentru instalarea windowsului 7 home biscwinking
Si gata in gilimele mi se face WINDOWS LOADING FILE..si dupa imi da.. windows has encountered a problem communicating with a device connected to you computer. This error can be causedunpluggin a removable storge device such as an external WSB or CD-ROM drive that is failing make sure any removable storge is properly connected and then restart you computer if you continue to recive message contact the herdwer manafacture.
Deci asa scrie la eroare si da iam dat restart si lam scos si din priza si lam bagat iar dar de-geaba. Si mai scrie cv la eroare uitati.
STATUS : 0xc00000e9

INFO : an unexpeded I/O error has occured...

Deci ajutatima va rog. Raspunsul care ma ajutat primeste funda. "Mtsz Anticipat "

2 răspunsuri:
| ViorelMarian a răspuns:

Se poate sa nu ai imaginea de boot buna incearca cu o alta imagine de windows daca problema persista fa-i o modificare din bios si bune dispozitivul de bootare ca si prioritar ( primul) \
BAFTA!

| silviuemilian13 a răspuns:

1 ) Descarca ( Stare 0xc00000e9 pentru Windows utilitate 7) reparații.
2 ) Programul, Instalarea și faceți clic pe butonul Scan.
3 ) Fa clic pe butonul repara erorile, atunci când scanarea este finalizată.
4 ) Reporneste computer-ul. Dupa bagi dvd-ul cu windows din nou. Downloadeaza program-ul de aici, este mai jos. http://winwiki.org/status-0xc00000e9-windows-7/