| MissAvocado a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor...aseara nu mi-am inchis netbookul, l-am lasat practic in stand by cam 10 ore, si acum nu il mai pot opri, daca incerc sa apas CTRL ALT DELETE nu imi mai da nicio comanda, nu imi mai apare bara de la windows pe google chrome, nu pot sa-i dau restart si nici sa-l opresc... nu stiu ce sa fac, nu am mai patit asa ceva niciodata. AJUTOR crying va dau funda si voturi

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Scoate-l din priza apoi scoate-i bateria, inainte de asta incearca sa-l stingi de la intrerupatorul on/off dinand apasat minim 5-8 secunde.
Succes!

| IonutAxi a răspuns:

Scoate-i bateria si se opreste.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Tine apasat pe butonul de deschidere al notebook-ului, si se va inchide.Cat despre bara de start, ori nu se vede din cauza setarilor de la windows, ori din cauza setarilor de la Chrome, incearca-le pe amandoua si vezi care-i problema.
Succes!

| rebeladepeblog a răspuns:

Scoate-i bateria sau du-l la cineva cu experienta sa-l repare.