| Mariaa a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.

Daca se descurca cineva, il(o) rog mult sa ma ajute.

Vreau sa imi cumpar un telefon touch screen si nu prea pot sa aleg… As vrea sa aiba:

-camera de 3.2 MPx

-conexiune WLAN [nu prea cred ca o sa gasesc…am nokia c3 si sunt incantata de aceasta chestie…nu mai platesc in plus]

-cateva aplicatii

-sa fie disponibil si pe culoarea alb, roz, rosu. [sa nu fie negru in orice caz, sau macar sa pot sa ii schimb fetele]

Iar pretul, ca uitasem…maxim 550 lei [am mai pus odata intrebarea, dar vreau sa stiu si alta parere happy ]

Răspuns Câştigător
| Andree a răspuns:

Samsung S5230

1 răspuns:
| ghitzu a răspuns:

Eu zic LG gt400. Dar te sfatuiesc sa nu iti cumperi telefon cu touch screen pentru ca ti se strica repede ecranu. Daca il scapi pe jos sau daca te asezi un pic pe el ti se sparge ecranu iar de la un timp nu iti mai merge bine ecranu iti merge sacadat. funda?