| mariaale a întrebat:

Am nevoie de un aparat foto bun, de calitate (nnu neaparat profesional)sa fie pozele de calitate e pentru excursie vancate... ..idei?

pret pana in 1500de lei

5 răspunsuri:
| mariaale explică:

Nu vreau telefon.am Sony z5. vreau un aparat foto bun si usor de utilizat e un cadou pentru cineva.

| User9006 a răspuns:

Telefon s7 sau iphone 6, Samsung s7 are cea mai buna camera

| OnuOnulică a răspuns (pentru User9006):

Poate vrei să spui cea mai bună cameră de telefon. Fără îndoială aceste telefoane nu au o cameră mai bună decât multe DSLR.

| User9006 a răspuns:

Mda,te cred da o va duce cam 4. 000lei, obiectivu kit e o gluma.Si eu am un Nikon d3300 cu obiectiv Nikon f1.8G 85mm blit sb800, intr-adevar e cu mult mai bun decat s7 dar daca il lasi cu obiectivu kit e mai bun s7 si la lumina scazuta!+ ca poti sa faci multe alte lucruri.