| Swanda a întrebat:

Am niste casti.Problema este ca atunci cand le conectez la pc nu merg.Scrie "not plugged in".M-am gandit ca ar putea fi o problema cu castile, insa am incercat mai multe perechi de casti si nu au mers.Nu stiu ce sa fac..Inainte mergeau laughing.

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Incearcă sa conectezi căştile la un alt pc sau la un telefon, să vezi dacă merg, dacă merg conectează-le la pc iar dacă la pc nu merg inseamna ca-i de la el.