| TheAndra95 a întrebat:

am o camera Fujifilm A850...si imi da card error cand introduc cardul. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Incearca sa il bagi conectezi la un calculator. Daca ai laptop, se poate sa aiba slot de card sd. Incearca sa il formatezi. Daca zici ca a aparut asa dintr-o data, se poate sa fie din cauza unui fisier pe care nu poate sa il citeasca. Salveaza-ti tot ce ai pe el, apoi il formatezi.

3 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Arunca'l. Fujifilm oricum e varzalaughing

| AndreiDr a răspuns:

Ai grija sa nu fie card mare, mi se pare ca nu accepta decat pana la 1gb parca.

| TheAndra95 explică (pentru AndreiDr):

Este de 2 gb...si pana acum a mers...e posibil sa fie din cauza adaptorului?