| bybuu13 a întrebat:

Am o cartela de Vodafone care a fost a mamei mele si vreau sa schimb optiunea, vreau sa am minute in retea si in alte retele, sms-uri si net big grin. Acum as vrea de la voi sa imi spuneti toti pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru a reusi. Va multumesc! Promit ca ofer funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| bybuu13 explică:

Si sa imi spuneti si cu cat trebuie sa incarc big grin

| summerparadise a răspuns:

Cea pe care o am eu este Orange yopung si mi se pare foarte buna. are vreo 2000 minute in retea messaje nelimitate in retea, 75 minute si sms nationale plus internet. suna la *100# si de acolo iti spune toti pasii. succeswinking

| bybuu13 explică (pentru summerparadise):

Pai eu sunt in Vodafone...