| Patrecea a întrebat:

Am o intrebare. Ii un fel de povestioara cringe rolling on the floor). Mi-am dus telefonul la service ca nu mai incarca, a stat acolo in jur de 2 saptamani, si faza ii ca mi-am uitat parola de cand nu am mai intrat pe telefon. Si eu le-am zis la aia de la service sa mi-l reseteze. Bun. Mi l-au resetat, cand am ajuns acasa am vrut sa imi instalez snap, insta, Facebook etc.si imi spunea ca nu am suficienta memeorie, dar faza ii ca telefonul meu era gol...nu avea poze...nu avea aplicatii ..nimic..si imi tot zice ca nu am memorie. la notite nu pot intra. La ceas nu pot. Nu pot face poze. Tot ce pot sa fac pe telefonul ala e sa sun. Sa intru pe Youtube si pe google.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ti-a furat sau ti-a schimbat cardul.
Daca zici ca inainte aveai loc si acum nu te mai lasa sa pui nimic pe el.

| Patrecea explică (pentru anonim_4396):

Si ce trebuie sa fac, se mai poate repara sau sa se faca ceva? Am uitat sa mentionez ca telefonul meu e s6 edge plus

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patrecea):

Pai nu stiu, tu nu stii daca aveai card in el sau nu?
Dar chiar si asa, tot trebuia sa mai ai loc. De cati gb e telefonul, memoria interna?

| Patrecea explică (pentru anonim_4396):

Pai 8.00 GB, chiar nu stiu ce sa fac

| Patrecea explică (pentru anonim_4396):

Cat costa un card din ala? Si cei de la service mi-l pun? Eu chiar nu ma pricep cu astea. Ca la mine nu este din ala unde sa bag cardul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patrecea):

Tu il pui, dar am impresia ca 6 edge nu are slot de card. Acum poate ai tu vreo versiune europeana care are slot de card da ma indoiesc.
vezi si tu daca are slot pe undeva.

| Patrecea explică (pentru anonim_4396):

Nu are

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand predai telefonul scrie acest lucru unde semnezi

| Sn4k3 a răspuns:

Da-i o resetare la setarile din fabrica. Daca face la fel -> service sau iti iei un card, dar ar fi bine sa rezolvi problema.