| sssSnake a întrebat:

am o intrebare incuietoarehee hee... mi-am reinstalat windowsu, si mi-am instalat Windows XP Cristal, totul e perfect la el, desing frumos, merge bine, doar ca e in arabalaughing! si cand intru cu monzila sau cu altceva, imi scrie totul in araba straight face si la data e in araba, si cand instalez ceva tot in araba. CE POT FACE? Pls AJUTATI-MA!

Ms mult!

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Instaleaza un Windows XP Professional Service Pack 3(EN)... unul normal, nu balariile astea de pe net!

| lola landers a răspuns:

Iti trebuie interfata de romana sau engleza cum vrei happy