| Chu a întrebat:

Buna
Am o intrebare legata de Google Chrome l-am instalat si nu incarca nicio pagina nici macar google.ro care este problema e de la pc lipseste ceva sau...
Astept raspunsuri competente
Va rog lasati glumele proaste ca nu isi au locul.
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| IoanaKincaid a răspuns:

Nu, stai linistita. Deschide Chromul si vezi ca ai o bara sub (sub cea unde scrii ww.) daca nu umbla la setari (acea cheie din dreapta) si fa-o sa apara. Dupa aceea dai click dreapta,, adaugati pagina" pui acolo numele si jos linkul www.google.ro Sau dai click dreapta pe icon la Chrome, proprietati si ai la Shortcut Start in si scrii acolo www.google.ro (daca nu, la mine scrie "C:\Documents and Settings\Admin\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application" ) poate asa merge.

Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| DoRu a răspuns:

Ia incearca cu Mozzila Firefox http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/ poate merge :D

| omide a răspuns:

E clar ca e busit, incearca o dezinstalare si sa instalezi o versiune mai noua
vezi pe http://download.rnt.ro la sectiunea Internet

| florentinf a răspuns:

Mai intai dai in bara de sus si scrii google.ro si sub el scrie seteaza ca pagina de pornire si ai rezolvat problema sau poti sa faci altfel dai in start in stanga jos pe urma scrie undeva control panel dai la network and internet conection se deschide pagina si in stanga e o casuta si langa un spatiu pentru scris acolo tu scrii www. google.ro si pe urma dai pe un buton unde e jos si scrie apply si dupa dai ok pe urma deschizi google chome si o sa se deschida google.ro

| Columbeanca97 a răspuns:

Pai nici mie nu mi-a aparut nimic la inceput nici macar google da acolo sus trebuie sa scrii www.google.com si iti intra pagina apoi iesi si ti se baga ea singura dupa mai multe accesari si daca vrei facebook scrii tot acolo sus www.faceook.com si ti se baga singur acolo si tot asa mcu toate.:*:* Fundaaaa;;)