| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Va rog ajutati-ma am instalat Google Chrome si nu incarca nicio pagina.sad
Care e problema pc-ul e praf sau?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Nyghtshadow a răspuns:

Daca internet exploreru iti incarca si chrome nu, atunci e problema de la chrome. Cerinte de sistem mari nu are deci ori e faza de setari, ori trebuie reinstalat. Verifica setarile si vezi daca totul e ok. Pune-i exact aceleasi setari ca si internet explorer

| Tiiiby a răspuns:

Salut! Pai cel mai probabil e ca pc'ul tau sa fie de vina, dar mai pot fi si alte cauze. Daca e instalat de mult timp Google Chrome, e posibil sa fie din cauza lui, dupa un timp se cam strica. Sau daca ai prea multe programe deschise, de exemplu : Yahoo, Skype, Youtube, Facebook si altele. Sfatul meu e sa descarci alt browser! Bafta :*.