Întrebare recomandată | ioana1alexandra a întrebat:

am o intrebare... sper sa ma poata ajuta cineva...
mai pot recupera conversatii de messenger vechi de vreo 2 ani? problema e ca in acea perioada intram doar de pe telefon...mai am vreo sansa?

2 răspunsuri:
| stefana21 a răspuns:

Daca ai intrat de pe telefon pe acelasi cont, sigur sunt acolo. Cauta in arhiva (Messenger: Contacts -> Conversation History) pe calculator happy

| ioana1alexandra explică (pentru stefana21):

Da.este adevarat ca mai am cateva mesaje, dar nu cele de care am nevoie...asa ca revin cu aceeasi intrebare..cum pot face rost de conversatiile care lipsesc?