| Razvi28383838 a întrebat:

Am o mare problema cu Youtube-ul. Orice clip pe care îl pornesc, dupa un minut se opreste. Problema asta o am doar pe mobil, si doar la Youtube. Am resetat telefonul de vreo 30 de ori, merge vreo saptamana si dupa începe din nou sa se opreasca clipurile. M-am saturat sa resetez intruna telefonul, deoarece imi pierd: aplicatile, pozele, muzicile, etc. Imi puteti da o solutie pentru a nu se mai opri Youtube-ul? Pls!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa setezi rezolutie mai mica.
Daca ai conexiune slaba de internet si/sau memorie mica, atunci te ajuta mult.

| Andersen2k18 a răspuns:

Ai "intreruperi" pe You Tube, poate ai probleme cu conexiunea la internet, si de asta iti face asa. Verificati conexiunea sa vezi daca e vreo problema. Daca ai wifi e ok. Daca ai date mobile e posibil sa iti mearga mai greu net-ul.

| Razvi28383838 explică (pentru Andersen2k18):

Buna! Am un internet de 75mbps pe secunda, e bine?

| Andersen2k18 a răspuns (pentru Razvi28383838):

Sigur e de la net, ai viteza destul de mică la net.

| GabrielCatalin9 a răspuns:

Internetul poate fi cauza, dar poti sa verifici.Sunt aplicatii in magazinul play care reda youtube-ul.Instaleaza una(observa si cat de repede se instaleaza)si vezi daca se incarca.Sau mai sunt aplicatii care masoara viteza net-ului

| Razvi28383838 explică (pentru GabrielCatalin9):

Buna! Imi poti spune o aplicatie pentru ca vedea daca e o problema cu wifi-ul? Eu cred ca e telefonul de vina, Facebook-ul si restul aplicatilor merg, in afara de ytb. Ajuta-ma te rog, nu mai vreau sa-mi resetez telefonul.