| Boboc_Alexia_1990 a întrebat:

Bună

Am o mare problemăcrying

Va rog să mă ajutați cu ceva...

Acum 5 zile mama mi-a luat telefonul pentru simplul fapt că m.am simțit rău și nu am putut merge la liceu crying

Acum vrea să mi-l dea înapoi, însă mătușa mea (pe care o urăsc din tot sufletul ) a pus efectiv stăpânire pe familia noastră..se bagă mereu..De parcă ar fi membru al familiei mele. Ea are familia ei.

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Hai sa facem schimb de probleme pe nevazute, copile rasfatat. Mie nu imi ia nimeni cele doua telefoane, nu imi inchide compul, iar compul de la serviciu nici nu se strica bine ca vine sa-l repare. Ce zici facem schimb de probleme?

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

Si eu as vrea sa fac un schimb de case pentru aceasta vacanta de Paste.Te bagi?

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Eu vreau sa fac schimb de probleme, nu de bunuri. De fapt, Printe, nu am vrut decat sa ii atrag atentia fetei, intr-un mod discret, ca atribuie problemelor ei o importanta pe care nu o au. Nu am vrut sa ma plang de problemele mele, carora le fac fata foarte bine.

| MCRgurl a răspuns:

Nu inteleg care e intrebarea.Cu ce vrei tu sa te ajutam, mai exact? Cred ca maica-ta stie si ea cum e mai bine sa procedeze cand e vorba de propriul copil si n-o lasa pe matusa-ta sa intervina asa cand vrea, nu?

| Vinsieu a răspuns:

Si?

| Alin_Awwr_1991 a răspuns:

Ameninto ca o bati daca nu iti da telefonul