| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Am o mica problema. Laptopul meu refuza sa porneasca. Pur si simplu se deschide, apare imaginea cu Toshiba, apoi se inchide imediat si dupa 5 secunde se deschide si tot asa. sad Am incercat sa reinstalez windows-ul dar am primit eroarea "bootmgr is missing". Ce e de facut? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos prezentare video.

| miTzuliK93 a răspuns:

Introdus CD-ul cu Windows, dai restart la laptop, si apesi F12, F11 sau F2 (una din taste, difera de Windows, tu poti incerca toate cele 3 metode) in continuu pana iti apare un astfel de meniu: http://www.pendrivelinux.com/wp-content/uploads/boot_harddisk.jpg, si selecteaza CD-ROM. Apoi dai restart si incearcasa-ti instalezi Windowsul. In mod normal ar trebui sa functioneze.

| IoanXD a răspuns:

Cel mai bine e sa-l duci la un specialist care te poate ajuta sau daca il ai in garantie e mult mai bine, il duci direct la garantie si acia til pot repara. Funda? big grin