| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Buna tuturor. Am o mica problema legata de boot. Cand am incercat sa deschid laptop-ul aparea pe ecran sigla Toshiba, si dupa 5 secunde se stingea si o lua de la capat. L-am lăsat asa 30 minute dar fara rezultat. Am incercat sa-i reinstalez windows-ul de pe un stick bootabil dar am primit eroarea: "BOOTMGR is missing". Ce e de facut? Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Uite un tutorial despre cum sa rezolvi eroarea: http://videotutorial.ro/......ial-video/

Tu, avand un stick, va trebui sa selectezi o optiune USB atunci cand ajungi la acel meniu cu albastru si gri.