| AGOR a întrebat:

Buna am o mica problema mi-am luat recent im laptop de la Acer am incercat sa instalez windows-ul dar dupa ce s-a terminat instalarea s-a dat restart si,, Windows failed to start. A recent hardware or software cahge might be the cause " dau esc si dupa ma pune din nou sal istalez si tot asa. Am nevoie de ajutor dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ti-ai facut testul de functionare pe bancul de lucru de la magazin cand v-atu cumparat laptopul ACER?

| untu a răspuns:

Daca ai certificat de garantie valabil, du-l la magazin de unde l-ai luat laptopul si zi-le ca ai o problema cu reinstalarea winsows si trebuie trimisa la Bucuresti la service-ul specializat

| AdrenalinTm a răspuns:

Incearca cu alt windows (tot wind7 dar ia-l din alta parte adica de la Microsoft de pe site)

| AGOR explică (pentru AdrenalinTm):

Am incercat

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AGOR):

Zi-mi modelul de laptop, si intra in bios si seteazal la default all setings
incearca in Advanced Boot Options uitete la linc sa vezi
http://www.sevenforums.com/......ptions.jpg
sa dai acolo Last Known Good Configuration