| Fallen Angel a întrebat:

Am o mica problema. Pana ieri am avut icoana de la My Computer pe desktop. Cand l-am pornit azi nu a mai fost acolo. Am crezut ca nu mai vad bine laughing Am cautat icoana aia in cosul de ginoi dar nu am gasit-o. Are cineva idee unde ar putea fi sau de ce mi-a disparut?

Răspuns Câştigător
| Alle_2299 a răspuns:

Buna. Poate ti-a sters-o cineva din greseala sau tu din neatentie. (daca apesi Shift+delete nu se mai salveaza in cosul de gunoi) Dar poti sa te duci la "START" butonul verde din stanga monitorului si iei "My Computer" si il pui inapoi pe desktop.

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Poate din cauza virusilor.clic dreapta pe destkop proprietati--destkop-customize destkop si bifezi acolo si dai ok si apply

| PaulB a răspuns:

E la START! acolo jos in stanga ecranului.cred

Răspuns utilizator avertizat
| butterfly:X a răspuns:

Du-te pe start si o gasesti acolobig grin