| Denis19999 a întrebat:

Salut, nu stiu de ce dar mi-au disparut toate iconitele de pe desktop. Cand dau sa selectez ceva de pe desktop (el fiind gol) cu click stanga, nu pot, iar intr-o pagina din Computer pot selecta. Am intrat din start in Computer si nu s-a sters nimic dar tot de pe desktop a disparut, chiar si cosul. Care ar fi problema si ce-as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Sper sa te ajute:
http://www.programecalculator.ro/......e-desktop/

| Denis19999 explică (pentru Nelu62):

Mersi mult! Varianta 1 m-a ajutat happy

3 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Cel mai probabil ai sters doar iconitele de pe desktop (daca zici ca in rest totul este la locul lui).

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nelu62 ti-a dat raspunsul. Asta era, fara el nu ma pricepeam sa-ti explic. De fapt nu fara el, ci fara linkul lui.