| H_7240 a întrebat:

Buna!
Am o Nokia E52. Cum pot sa blochez tastatura astfel incat la deblocare sa se ceara un cod pe care il aleg eu (adica sa nu deblochez tastatura prin procedura standart care nu prevede introducerea vreunui cod)?
Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii la "Setari" si dupa intrii la "Blocare taste" nu la "Autoblocare taste" si dupa codul (daca nu l-ai schimbat) este 12345 (asa e la toate) si dupa ca sa il schimbi intrii la "Siguranta" tot de la setari si selectezi "Coduri acces" dupa aceea cauti "Codul de siguranta" cam asa si din 12345 schimbi in ce vrei tu... dar sa nu uiti codul! Funda?

| blaxy a răspuns:

Cauta pin setari Telefon Blocare taste.si trebuie sa pui kodul.credka merge.la mine e asa

| Fineti_4499 a răspuns:

Intri in Setari - Setari Telefon - Blocare Taste - Cod De Siguranta!