| Dorinel_Cipri_1998 a întrebat:

Buna am o placa video ati radeon hd4650 si azi dimineata cand am vrut sa pornesc pc-ul nu s-a mai pornit m-am gandit ca e aras sursa dar nu a fost asa dupa ce am scos placa video din pc a pornit deci sa fie arsa sau altceva ce poate fii?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si daca o bagi la loc?

| AdrenalinTm a răspuns:

Daca placa video era arsa iti facea un sun sunet Biiiip mai lung asta bine inteles daca ai un speker daca era sursa nu pornea deloc

| Dorinel_Cipri_1998 explică (pentru AdrenalinTm):

Pei asta e si ideea pc-ul meu nu porneste deloc nici un bec nimic iar dupa ce scot placa video merg absolut toate becuriile!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Scoate bateria de la bios timp de 20 minute, memoriile si placa video. Le montezi pe toate, setezi ora si data din bios. Vezi daca face la fel. Poate fi si sursa, daca poti masura voltajul ar fi foarte bine. Chiar daca merge poate sa aiba probleme la alimentarea componentelor! Daca ai o alta sursa poti incerca sa vezi daca face la fel! Bafta!