| Ana880888 a întrebat:

Am o probema cu Facebookul, in sensul ca nu pot sa primesc mesajele de la o persoana si nici sa ii trimit..imi apare vazutul acela alb (ca si cum nu are net) si la fel ii apare si lui..suntem prieteni pe Facebook.Pot sa-i vad cronologia si toate pozele, nu suntem blocati..am fost blocati acum 2-3 luni dar ne-am deblocat..nu inteleg ce poate sa aiba..help (chestia asta cu mesajele se intampla doar cu persoana asta, in rest n-am probleme).

4 răspunsuri:
| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns:

Vezi sa nu fie blocat doar chat ul.

| Ana880888 explică (pentru Alex_Alex_1996_8qQj):

Am verificat..nu e.

| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns (pentru Ana880888):

Mai exista o soluție. Blocheaza l, deblochează l si trimite i cerere din nou.

| Ana880888 explică (pentru Alex_Alex_1996_8qQj):

Am facut si asta?