| anonim_4396 a întrebat:

Buna
.Am o problema
Acm cate.va zile iconitele din bara erau mari ( patratsele ).
Dar acum le am ca niste lini. micii eu le vreau la fel km fac? plsss
Numi spuneti s reinstalez wind: )

3 răspunsuri:
| Robert7186 a răspuns:

Unde s-a ajuns in ziua de azi... Inafara de facebook nu mai stiti nimic

| SuicideSilence a răspuns:

Click dreapta pe bara -> properties -> taskbar buttons selectezi: " always combine, hide labels" -> apply -> ok

| DushulRece a răspuns:

Doamne, pune mana pe o carte de gramatica, scrii mai rau ca un analfabet, mai du-te la scoala si nu doar in vizita.