| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Ma joc, dau restart, si cand ma uit, iconitele sunt foarte foarte mari! Cum le modific sa se faca mici, adica cum erau! Am incercat pe la properties/ settings si nu stiu cum se foloseste, spuneti-mi rezolvarea la problema asta crying

Răspuns Câştigător
| KaZzYplOaE a răspuns:

Salut, am patit si eu deci... dai properties/setting si o sa apara Screen Rezolution (eu am 1024 by 768 pixels )

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dai clic dreapta pe display, View si dai pe Medium icons.

| αʅҽxƈσσʅʅ explică:

Ms mult prietene! m-am chinuit o gramada sa-l fac! 2 ore si jumatate am stat, si nu l-am facut, bine ca exista oameni asa buni ca tine, sa fii sanatos!

| KaZzYplOaE a răspuns:

Dai properties-settings si o sa apara Screen Rezolution ( eu am 1024 by 768 pixels )