| Madeleine94 a întrebat:

Buna
am o problema
am accesat ceva anume si acum nu imi mai merge sunetul imi spune
no audio devices are installed
va rog mult sa ma ajutati
va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoKidding a răspuns:

Ti-ai bulit driveru de sunet...accesand acel ceva anumehappy
Daca stii ce model de placa de sunet ai...scrie pe google("driver" si numele-seria placii) si descarcal... daca nu stii roaga o cunostinta care se pricepe.

4 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Reinstaleaza din nou driverele audio

| ANdrei_6696 a răspuns:

Ai incercat sa instalezi din nou driverul de sunet? incerca sa instalezi si iti va merge

| ana2205 a răspuns:

Daca ai facut ce zic ceilalti si nu a mers, atunci ai un virus backdor.In cazul asta va trebui sa formatezi portiunea C si sa-i instalezi din nou driverele. Dar fi atenta virusul se ascunde si in alte fisiere.

| Lck a răspuns:

Instaleaza un driver de sunet.gen soundmaxhappy