| dandanielflorin a întrebat:

Buna am o problema cand opresc unitatea, ramane mausu aprins rosu de ce? e ceva grav

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu e grav. Sunt si astfel de sisteme.

8 răspunsuri:
| Neajutorat a răspuns:

Nu,iti semnalizeaza faptul ca unitatea este alimentata. funda?

| mynameiskere a răspuns:

Nu este ceva grav, probabil din cauză că în unitate mai este curent încearcă sa o scoți din priza/întrerupător.

| Infraverde a răspuns:

Nu e nicio problema, stai linistit.

| FireLionDM a răspuns:

Nu e problema. Este normal.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu ai mai avut un mouse in viata ta? Majoritatea mouse-urilor daca sunt alimentate sau bagate in calculator raman rosii pana le scoti/ le scoti bateria.

| untu a răspuns:

Incearca sa-ti deconectezi de la unitatea centrala prin adaptor usb!

| K0sti a răspuns:

Orice sursa ATX, chiar daca PC-ul e oprit, da un 5 V pe placa de baza! In afara de faptul cand il scoti din priza de tot. Grea stiinta asta!

De ce se intampla asta, iti las placerea sa descoperi singur!

| alexandrualind a răspuns:

Asa sunt mouseuri-le.