| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu camera web.Incerc sa o deschid si pur si simplu nu pot! La messenger cand dau web nu am probleme, cred ca cu aplicatia aceea cu care faci poze si video in calculator am! Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| delia5609 a răspuns:

Ce inseamna soft-ul acela? Nu ma prea pricep.Nu mi-a dat cd.Iti las un mesaj cu id-ul meu de mess!

| kitigirls a răspuns:

Poate pc nu gaseste camera [ ti-ai instalat un windows nou de curand?]

| delia5609 a răspuns (pentru kitigirls):

Nu! Inainte mergea dupa care brusc nu o mai pot deschide.Am avut virusi si i-am sters cu Norton!