| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu compu`...cand il pornesc merge cateva secunde pana intr-un anumit punt apoi se restarteaza singur si tot asa.Nu mai stiu ce sa fac.Ma poate ajuta cineva`?[dauu funditsza tongue] Oare am bad-uri pe hdd?[Ps:Am reinstalat windowsul acum 2 zile]

6 răspunsuri:
| CriCri a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, si atunci cand mi se intampla reinstalam windowsul iar.

| Lorien_2084 a răspuns:

Posibil virus. posibil sistemul de operare (reinstaleaza windows-ul). sau vezi sa nu fie o problema gen placa de retea, placa de baza etc.

| Abcdefg123 a răspuns:

Pff.oh go on :] AL mew nu se restarta, al meu se inchidea de tot frustrated. mi-am schimbat si placa video :]] si tot la fel face.
La tine poate e altceva. straight face Poate se incalzeste prea raw thinking

| Dia a răspuns:

Ceau!happy
Incearca sa iti reinstelezi Windowsu`. poate ai virusitongue

| Saori a răspuns:

Buna. si u am avut aceeasi problema pana acum cateva zile, cand, surprinzator, a inceput sa functioneze bine din nou. Ma gandeam ca poate e prea incarcat, asa ca am sters din el ceea ce nu imi trebuia. Si a functionat, intr-un fel. Acum, nu stiu, dar pare sa mearga. Sper sa ii treaca si computerului tautongue. Succes cu astathinking

| cssensei a răspuns:

Scoate-l din priza si incearca sa verifici daca placa video, placa de retea si toate mufele sunt fixate corect. Dupa pornire apasa F8 si alege ca optiune "Safe mode". Daca la restart face sunete gen bip, verifica si daca ram-ul este fixat corespunzator.