| Diana16238q5 a întrebat:

Buna, am o problemă cu contul de Facebook. Cine știe de ce de fiecare dată când incerc sa ma conectez imi zice,, Din pacate, nu iti vei putea accesa contul cât timp revizuim aceste documente noi,,?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai trimsi tot ce ti-au cerut ei, in 2-3 zile te vor debloca.
Daca nu le-ai trimis inca Copie dupa cardul de identitate, cu poza si data de nastere, nu te vor debloca, decat dupa ce trimiti si ei verifica.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ai avut contul blocat si ei te verifica.

| Diana16238q5 explică (pentru Violleta2022):

Si cam cat trebuie sa astept?

| Diana16238q5 explică (pentru Violleta2022):

Pe mine m-a pus sa imi caut prietenii dupa fotografii si atat

| Diana16238q5 explică (pentru Diana16238q5):

Si daca nici dupa 2-3 zile nu merge, ce sa fac?

| PainTech a răspuns (pentru Diana16238q5):

Atunci asteapta sa fie verificate pozele.

| Diana16238q5 explică (pentru PainTech):

Am asteptat deja o zi

| PainTech a răspuns (pentru Diana16238q5):

Mai asteapta. E foarte posibil sa fie nevoie ca acestea sa fie verificate manual.

| Diana16238q5 explică (pentru PainTech):

Si in caz de nu merge ce ar trebui sa fac?

| PainTech a răspuns (pentru Diana16238q5):

Verifica totusi adresa de email. E posibil sa fi primit un mail in care sa iti ceara un act de identitate.

Daca nu merge? Nu prea ai ce face, decat sa astepti.
Exista un dashboard la care ai acces atunci cand astepti raspuns de la Facebook.

Aici ai o metoda de contact in cazul in care contul a fost dezactivat :
https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907

| Diana16238q5 explică (pentru PainTech):

Am incercat link-ul dar nu merge

| PainTech a răspuns (pentru Diana16238q5):

Linkul e pentru conturi anulate. Al tau e suspendat

| Diana16238q5 explică (pentru PainTech):

Si stii cumva cam cat dureaza?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Diana16238q5):

Daca ai trimsi tot ce ti-au cerut ei, in 2-3 zile te vor debloca.
Daca nu le-ai trimis inca Copie dupa cardul de identitate, cu poza si data de nastere, nu te vor debloca, decat dupa ce trimiti si ei verifica.