| andreaa0050 a întrebat:

am o problema cu facebook-ul, mai bine zis cu chatul..nu imi mai apar persoanele conectate in partea stanga si acum nu imi mai apar nici bulinutele acelea verzi la persoanele conectate...i s-a mai intamplat cuiva? ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Mynni3 a răspuns:

Da si mie la fel si nu stiu ce sa fac ca mi-l arate din nou in partea stangasadsadsadsad

| ArghirAlexandru a răspuns:

Vezi jos ca este o rotita, dai click pe ea si trebuie sa te loghezi in chat. Scrie undeva Log in sau Conecteaza-te