| Jachi a întrebat:

Buna!
Am o problema cu laptop-ul meu. E un,, Sony Vaio ". Cred ca am sters Driver-ul audio si nu mai am sonor deloc.
Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi driverele pentru tot ce ai in computer. Care-s cu galben nu le ai instalate. Care-s cu verde ale tale sunt vechi si le poti instala pe cele noi care se afla acolo.
Daca nu apar inseamna ca sunt instalate bine.

| Jachi explică (pentru Salontanul):

NU MERGE NU STIU DE CE? AM INCERCAT EXACT CUM ATI SPUS DVS NU AM REUSIT SA SCOT CRUCILITA DE LA VOLUM...IMI APARE SCRIS NICI UN DISPOZITIV AUDIO INSTALAT? VA ROG SA MA AJUTA TI ....MULTUMESC FRUMOS