| anitaioana a întrebat:

Am o problema cu laptopul Toshiba Satellite L655-174 i5... Nu se mai porneste ecranul. Il pornesc, suna normal ca si cum ar merge la fel ca si pana acum dar nu se porneste ecranul deloc. Mentionez faptul ca ieri a mers normal si niciodata nu am avut probleme cu el, il am de un an de zile si azi din senin nu a mai mers. Stie cineva din ce cauza este posibil sa nu mai mearga? A mai avut cineva astfel de probleme?

Răspuns Câştigător
| LoveIsAllNeed a răspuns:

Lasa-l putin scos din priza si fara baterie! Funda?big grin am si eu tot Toshiba satellite si mi s-a-ntamplat de vreo 2-3 oriwinking

| anitaioana explică (pentru LoveIsAllNeed):

Mersi mult JB asta era problema. S-a rezolvatbig grin

| anitaioana explică (pentru LoveIsAllNeed):

Mersi mult JB, asta era broblema. S-a rezolvatbig grin

| LoveIsAllNeed a răspuns (pentru anitaioana):

Cu placere!happy Stiam pentru ca mi s-a-ntamplat!

4 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Pai ar trebui sa fie de la placa grazica(placa video) sau poate are ceva display-ul! mai bine te duci la o firma de reparatii, la laptopuri e mai indicat sa-l duci la reparat! funda!