| Foxglove13 a întrebat:

Am o problema cu messenger-ul.De fiecare data cand cineva ma adauga pe mess,nu-mi apare "chenarul" acela de confirmare.
Doar incepe sa "straluceasca" messengerul(care e in bara).In rest, nu se intampla nimic.E ceva din setari? Sau de ce se intampla(mereu la fel).
Multumesc!

8 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Ai ultima versiune?

| Foxglove13 explică (pentru CinevaNou):

Da.

| CinevaNou a răspuns (pentru Foxglove13):

Ai incercat sa-l dezinstalezi, sa stergi folderul yahoo din program files, si apoi sa-l instalezi la loc?

| Foxglove13 explică (pentru CinevaNou):

Da

| CinevaNou a răspuns (pentru Foxglove13):

Poti face sa apara "chenarul" manual in 3 pasi...
1. dai dubluclick pe iconul yahoo de langa ceas
2. apesi pe butonul minimize din fereastra yahoo care apare
3. dai din nou dubluclick pe iconul yahoo de langa ceas
asa merge?

| Foxglove13 explică (pentru CinevaNou):

Nu laughing

| CinevaNou a răspuns (pentru Foxglove13):

Nu se poatelaughing daca era un chenar invizibl sigur aparea dupa asta...

| SweetChildOAxls a răspuns:

E din setari. Ar trebui undeva sa poti dezactiva acceptarea automata a cererilor.