| musicfan a întrebat:

am o problema cu netbook-ul, am windows 7
1. mi-a disparut patratelul ala de unde pot schimba limbile (romana, engleza etc). Cum il pot pune inapoi?
2. mi se inchide dintr'o data. se aude un sunet si se inchide.care este cauza si cum pot opri asta?
fundita:X
Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.patratelul cu limbile il aveai probabil la windows xp, deci cauta pe google: windows language bar
2.asta se datoreaza faptului ca nu iti suporta calculatorul windowswl, ori windowswl nu este bun
funda