| musicfan a întrebat:

am si eu o problema la netbook-ul meu. nu imi mai apare jos, in bara chestia aia de unde pot schimba limbile pentru tastatura. cum sa fac sa imi apara?

1 răspuns:
| vigome a răspuns:

Clic dreapta pe bara de jos. Iti v-a aparea o fereastra unde printre altele ai (prima de sus, mi se pare), bara de instrumente. Te duci acolo deschizi aceasta optiune cu,, clic stinga de la maus" si iti v-a aparea intre alte optiuni si bara lingvistica. Selecteaza aceasta optiune si asta e... Bafta si o seara buna! Bun asta e la w7, la alte SO e putin diferit, dar nu prea mult. Avind calculatorul pe care il ai cred ca ai W7.