| theROOcKsTArr a întrebat:

Cum pot pune inapoi iconita de SUNET in bara de jos, in stanga acol langa ceas, ca a disparut cand am deschis calculatorul dintr'o data? Mentionez ca am windows 7. Asa imi apare cand dau la priprietes de la bara : Http://img824.imageshack.us/img824/4999/frtitluc.jpg

2 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Intri in; show hidden icons; acolo in bara ai o sageata si dai pe ea si; Customiz; si ai o grila si acolo bifezi ai de la sunet.

| clau1 a răspuns:

Pai caut-o in tot calculatorul apoi cand o gasesti scoateo pe ecran apoi de pe ecran o pui in stanga jos langa ceas