| ionutz_2562 a întrebat:

Sall Tpu.Am o problema cu calculatorul imi tot apar erori de genu : "Internet explorer stoped", Yahoo Messenger Stoped.Nu stiti care este motivul? Funda! puppy dog eyes [Scuze pentru categorie]

8 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Windowsul contine erori(posibil de la virusi), reinstalează windowsul.

| UserTPU15 a răspuns:

Daca windowsul cauta solutii, deducem ca e windows 7. Daca e windows 7 ori nu lài instalat corect, ori ai luat "viermisori", cum zice si Danny.Reinstall sau daca nu stii ca le ai nu te mai baga, cheama pa cineva!

| Dannyjj a răspuns (pentru UserTPU15):

Dacă windowsul afişează acel mesaj, cum că windowsul caută soluţii asta nu înseamnă că foloseşte neapărat windows 7, şi la vista există acel mesaj.

| UserTPU15 a răspuns (pentru Dannyjj):

Chiar daca e Vista, aceeasi chestietongue. Eu unul am trecut de la XP la 7 si de aceea nu am precizat si Vista, pentru ca nu stiu ce`i poate "pielea".

| ionutz_2562 explică:

Si am uitat. mai apare si Windows is checking for a solution to the problem [aproximativ din 5 in 5 minute.]

| ionutz_2562 explică:

Windowsul e bagat corect, s-ar putea sa fie virusii.o sa incerc si revin dupa cu un raspuns. Multumesc frumos!

| Bar_Adrian_Lucian_1984 a răspuns:

Am si eu o problema la calculator, ajutati`ma si pe mine.
Problema apare intr-un fundal albastru scris cu alb:
Technical information:
*** STOP: 0X0000008E
*** NV4_disp.dll

Beginning dump of physical memory
Physical memory dump complete

| UserTPU15 a răspuns (pentru Bar_Adrian_Lucian_1984):

Nu`mi dau seama ce poate sa fie...dai un reinstall daca te ajuta cu cevabig grin