| Marius998 a întrebat:

am o problema cu pc-ul, de fiecare data cand incerc sa intru intr-o aplicatie imi apare o fereastra neagra, in ea scrie ceva de svchost sau ceva de genu, mi se inchide fereastra si atat ..nu pot intra in nimic.
Cine ma ajuta FUNDA.

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Inainte de reinstalare incearca si tu sa-ti scanezi sistemul cu antivirusul din dotare. Poate scapi asa.
Reinstaleaza windowsul! Un virus ti-a sters acel executabil sad

| DarksidersFTW a răspuns:

CTRL+ALT+DEL
dupa dai la procese si cauta svchost.exe care e pusa pe numele PC-ului tau nu System sau Network.
Dupa daca e scris pe numele tau, baga-ti un antivirus si stergel. E keylogger.

| Marius998 explică (pentru DarksidersFTW):

Nu am nimic de genu, toate sunt SYSTEM sau NETWORK.

| DarksidersFTW a răspuns (pentru Marius998):

Atunci incerca sa-ti reinstalezi windowsul