| Vodkas a întrebat:

Bună. Am o problemă cu profilul de faceboook! Deși dau la setări și apoi la confidențialitate pentru a îmi pune profilul pe privat, când dau la " Ce văd alții în cronologia mea?! " toate pozele mele de profil se pot accesa la cei care nu îmi sunt prieteni. Cum rezolv problema asta? Vreau securitate la poze, Mulțumesc, anticipat! Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confidenţialitatea la pozele de profil se setează manual, am impresia.
Pur şi simplu dai click pe fiecare poză în parte şi în dreapta sus îţi va apărea porcăria aceea despre confidenţialitate.

1 răspuns: