| whiterose26 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu (LG T500), mai exact o problema legata de mesaje. Daca spre ex. scriu mesaj unui prieten"ceau, ce mai faci?", telefonul meu ii expediaza un mesaj trimis de mine acum 2 luni sau pur si simplu imi apare ca trimis, dar el il stocheaza la ciorne.Some help pls?

3 răspunsuri:
| madasmech a răspuns:

Te duci la ciorne si il expediezi de acolo sau ii bagin un soft nou fara erori sau virusi.

| whiterose26 explică (pentru madasmech):

Ideea este ca nu mesajul scris de mine il muta la Ciorne, ci un alt mesaj, oarecare.Cum sa ii bag un soft nou? Sincer nu ma prea pricep f bine big grin

| madasmech a răspuns:

Trebuie sa ii sti seria si auti pe net un abdate pentru acea versiune sau te duci la (Vodafone, oranege, cosmote)unde ai tu minute sau cartela si le spui sa iti de-a un update(daca te duci la ei va fi contra cost). Daca nici cu un alt soft nu merge inseamna ca are o optiune in setari si trebuie dezactivata.Ai grija ce faci cu soft-urile pot fi gresite de aceea te sfatuiesc sa mai cauti prin setari.